Anasayfa

İZMİR MASAJ SALONU

İzmir Masaj Salonu sizlere kaliteli masaj hizmeti sunmak için  alanında uzman kişilerle çalışmaktadır.

Masaj; Yunan dilinde yoğurma anlamına gelmektedir. Masajın genel yapısına bakıldığında zaten yoğurmaya benzeyen temel hareketleri mevcuttur. Masaj uzun yıllardır tedavi için de kullanılmaktadır. Çünkü yapılış  biçimi ve tekniği ile  tedavi özelliği taşımaktadır da. Masaj yapılırken uygulanan teknikler kan dolaşımını hızlandırdığı için organlarımıza ve cildimize  iyi gelmektedir. Bu faydaları sayesinde kendimizi iyi hissederiz. Psikolojimiz düzeltip depresyon hissini azaltmaktadır.  Böylelikle stres hormonumuzda azaltıp olası tedavisi zor olan hastalıklara yakalanmamızı engellemektedir. Günlük iş temposundan, zor geçen bir günün ardından rahatlamak için yapılacaklardan birisidir masaj. Hem sizi rahatlatıp hem de yanında bir çok faydası ile sizleri iyi hissettirmektedir. Günümüz iş temposu ne kadar hareketli ve yorucu olsa bile gelişen teknoloji ile duruş şeklimiz gün geçtikçe bozulma göstermektedir. Bu duruş bozulmalarını düzeltmek için de masaj yaptırabilirsiniz. Yapılan masaj ile kaslarınız gevşediği için duruş şekliniz yavaş yavaş düzelmeye başlayacaktır. Ancak bu düzelmelerin devamlı ve kalıcı olması için masaj seanslarının düzenli olması gerekmektedir. Bu düzenli seansların sonucunda vücudunuzda ve psikolojinizde oluşan değişimleri sizlerde fark edeceksiniz. İzmir Masaj Salonu sizlere avantajlı, düzenli ve ucuz seanslar sunmaktadır. Bu avantajlı fiyatlar ve profesyonel hizmet için de İzmir Masaj Salonu sitesinde bulunan iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

İZMİR MASAJ

 İzmir masaj hizmeti için salonumuzu ziyaret edin.

Masaj; tıp tarafından onaylanmış bir tedavi türüdür. Böyle olmasına karşın tıptan daha uzun yıllar önce keşfedildiği bilinmektedir. Uzun yıllar önce keşfedilmesine karşın günümüze kadar gelmesinin nedenlerinden birisi insanların sağlığına iyi gelmesidir. Vücut sağlığı dışında insanın psikolojisine de iyi gelmektedir. İnsanın ruhuna da hitap eden masaj insanın ‘ Chi ’ enerjisi yani hayat enerjisini de yükseltmektedir. Yükselen enerjimiz ile hayatımız da düzene girmeye başlayacaktır.  Hayatımızın kaçınılmaz sonu olan yaşlanma ile de masaj aracılığı ile savaşmak mümkündür. Yaşlanmamızın sebeplerinden birisi vücudumuzdaki oksijenin azalmasıdır. Cildimizde oksijen azaldığı için kırışıklık olmaktadır. Ancak masaj yaptırarak cildimize oluşan kırışıklıkları geciktirebiliriz. Çünkü masaj kan dolaşımımızı hızlandırmaktadır ve oksijen seviyesini arttırmaktadır. Yaşlanmamız gecikip hayatımız düzene girince kendimizi daha iyi hissetmekteyiz. Masaj zihinsel uyanıklığımızı da arttırmaktadır. Eğer bir şeyleri çabuk unutan bir insansanız bunun nedeni çok stres yaşıyor olmanızdır. Bu stres faktörünü azaltarak unutkanlığınızdan da kurtulabilirsiniz. Masajın kökeninin tek bir vatanı yoktur. Uzak doğu, Hindistan, Yunanistan, Eski Mısır gibi ülkelerden gelmektedir. Bu ülkelerden bir sürü masaj türü üremiştir ve bütün masaj türleri birbirinden farklı etkiye sahiptir. İzmir’ de Masaj yaptırmak istiyorsanız size yakın salonlarımıza uğrayarak bilgi alabilirsiniz. Ya da İzmir Masaj sitemizde bulunan bilgilerle en yakın masaj salonunu bularak masaj türleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

MASAJ SALONU İZMİR

 Masaj Salonu İzmir’ de masaj hizmeti için sizleri beklemekte.

Masaj insanlığın ilk yıllarından beri tedavi amaçlı kullanıldığı tahmin edilmektedir. İnsanlar tıp daha gelişmediği için ağrıyan yerlerini ovalayarak ağrılarını geçirmeye çalışmışlardır. İşe yarayan bu tedavi ise günümüze kadar ulaşmıştır. Masajın tek yararı tabi ki tedavi amaçlı kullanılması değil aynı zamanda insanlar kendilerini iyi hissetmek için de kullanmaktadır. Günün stresini atmak için insanlar masaj yaptırmaktadır. Stres sonucu kaslarımız susuz kalıp sertleşmektedir ve bunun sonucunda insanlarda ağrı oluşmaktadır. Bu ağrıların geçirilmesi için masaj yapılmaktadır. Masaj ile kan dolaşımı hızlandırılıp, kaslarımızı gevşetmektedir. Beş bin yıl öncesine dayanan Akubası masajı yani iğnesiz akupuntur ile vücudumuzdaki çakralarla iletilen enerjiyi düzenlemektedir. Vücudumuzdaki çakra noktalarına parmak ile basınç uygulayarak yapılmaktadır. Vücudumuzda temel 7 çakra noktası bulunmaktadır. Bu 7 çakra noktası enerji akışını sağlayarak organlarımızın düzgün çalışmasını ve kişiliğimizi etkilemektedir. Bu çakralar eğer enerjiyi düzgün iletmezler ise vücudumuzda rahatsızlıklar başlamaktadır. İğnesiz akupuntur ile çakra noktalarına parmak basıncı ile düzeltilmektedir. Çakraların düzelmesi sonucunda insanlar sağlığına kavuşmaktadır. Sadece sağlığımızı değil psikolojimizi de etkilemektedir. Stresimizi azaltıp, kendimize güvenmemizi sağlamaktadır. İğnesiz akupuntur sadece Çinlilerin değil Japonlarında geleneğinde vardır. Masaj Salonu İzmir’ de de iğnesiz akupunturdan bütün masaj türlerine kadar uzman masaj hizmeti verilmektedir. Masajlar hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

ALSANCAK MASAJ SALONU

 Alsancak Masaj Salonu  masajın faydaları hakkında sizlere bilgi verebilir.

Masaj; derimize yapılan basınç sayesinde kan akışını hızlandırmaktadır. Masaj elle yapılan bir tedavidir. Alternatif bir tedavi yönetimi değil tıp tarafından da kabul edilen bir yöntemdir. Masaj ile ciddi hastalıklar tedavi edilmektedir. Kısmi felç ve ya felç geçiren hastaların hareket kabiliyetini gidermek için yapılmaktadır. Tıbbın bu dalına fizyoterapi adı verilmiştir. Masajın yararları sadece bu kadarla sınırlı kalmamaktadır. Vücudunuzda oluşan krampların ve incinmeler için masaj da faydalı olmaktadır. Bu gibi rahatsızlıklardan kurtararak sizlerin hayat kalitesini de arttırmaktadır. Eklemlerinizdeki ağrı için de iyi gelmektedir. Sırtınızda, boynunuzda oluşan kas sıkışmaları ve ağrılar için masaj yapabilirsiniz. Bunların haricinde saçlarınızın dökülmesinden rahatsız oluyorsanız saç derisi masajı yaptırarak saç büyümesini sağlayıp ve saç dökülmesini önleyebilirsiniz. Uykusuzluk çekiyorsanız güzel bir masaj yaptırarak uyku sorununuzu da çözebilirsiniz. Ancak bu masajları düzenli seanslarla yaptırmanız gerekmektedir. Etkilerinin uzun olabilmesi için düzenli olması gerekmektedir. Sadece düzenli olması yetmeyip uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Çünkü vücudumuzun basınç yapılmaması gereken bir yere basınç uygulanırsa sonuçlar kötü olabilir. Bu eğitimli masörleri nereden bulacağım diye mi düşünüyorsunuz? Alsancak Masaj Salonu’ nda alanında uzman masörleri tarafından hizmet verilmektedir. Masörlerimiz ( masörlerimiz ) tarafından yapılacak olan düzenli seanslar Alsancak Masaj Salonu tarafından cebinize uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

BORNOVA MASAJ SALONU

 Bornova Masaj Salonu tüm masaj türlerinde masaj yapabilen masörlerimiz mevcuttur.

Masajın vatanlarından biri olan Uzak Doğu’ dur. İnsanlar tarafından en çok tercih edilen masaj türlerinden de birisidir. İnsanların Uzak Doğu masajını tercih etmesinin nedenlerinden birisi de insanları rahatlatmasıdır. Uzak Doğu masajlarından birisi olan Bali Masajı’ nda masaj yapılan kişiye 60 dk boyunca yavaş ve hafif vuruşlarla yapılır. Bu seans sonucunda ağrılardan tamamen kurtulmaktadır. Hint Sıcak Yağ Masajı sıcak yağlarla yapılan masajdır. Masaj yaptıran kişiye sıcak yağ ile hassas vuruşlarla yapılmaktadır. Hint Sıcak Yağ Masajı sonucunda kişinin gerginliği gitmektedir. İki bin yıllık bir geçmişi ola Shiatsu Masajı Japonlara ait bir masaj türüdür. Japoların geleneğinde yaşamsal enerjinin çakralarla iletildiği inancı mevcuttur. Bu çakra noktalarına basınç yapılarak kişinin yaşamsal enerjilerini dengelenmektedir. Böylece kişinin hem sağlığı hem de hayat enerjisi dengelenmektedir. Uzak Doğu masajlarını uzman bir yerde yaptırmak isterseniz Bornova Masaj Salonu’ nu ziyaret edebilirsiniz. Bu masajların yanında masajın diğer vatanlarından gelen türlerde mevcuttur. Salonumuzda bu masaj türlerinin hepsinde uzman masörlerimiz ( masözlerimiz ) mevcuttur. Böylelikle uzmanına yaptırdığınız masajlar ile vücudunuzu ve sağlığınızı riske atmadan masaj yaptırabilirsiniz. Günlük hayatta biriktirdiğiniz stresi atmak için de Bornova Masaj Salonu’ nda masaj yaptırabilirsiniz. Masajlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilir ve ya mail atabilirsiniz.

İZMİR MASAJ SALONU FAYDALARI VE KURALLARIMIZ

İzmir masaj salonları İzmir’ de masaj yaptırmak insanların kolaylıkla güvenilir masaj salonlarına ulaşmasını sağlamaktadır.

Masaj günlük rutinimizden uzaklaşmak ve rahatlamak için yapılan tedavi yöntemlerinden birisidir. Vücudumuzda yorgunluktan oluşan ağrıları gidermek ve kalıcı çözüm sağlamaktadır. Bazı fiziksel rahatsızlıklar için de uygulanmaktadır. Fizyoterapi yönteminde de masaj tedavisi kullanılmaktadır. Ağrıyan ve ya rahatsızlığı olan vücut bölgesine uygulanan basınç ve belirli teknikler ile kan dolaşımı sayesinde iyileşme sağlanmaktadır.  İyileşme gibi vücudumuz da ciddi meselelerde kullanılan masajın uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Günümüzde de güven konusunda problemler yaşamaktayız ve uzmanlar tarafından verilen belgeleri kontrol etmemiz gerekmektedir. En başta güvenilir İzmir Masaj Salonu internet sitesi ile güvenini kazanıyoruz. Bütün izinleri ve sertifikaları tam olan internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hiçbir şekilde illegal içerik paylaşılmayan sitemizde masaj hizmeti ve türleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizde herhangi bir yetişkin illegal paylaşım ve yorumlar bulunmamaktadır ve yapılmasına izin verilmemektedir. Gönül rahatlığı ile sitemizi gezebilir ve masaj için bilgi alabilirsiniz. İzmir Masaj Salonları olarak bütün şartlara uygun sizlere yakın masaj salonlarımız ile hizmet vermekteyiz. Masaj Salonlarımız düzenli olarak kontrol edilmektedir.  Sitemizde bulunan tüm masaj salonları güvenilirdir. Masaj salonlarının gerekli tüm resmi belgeleri tarafımızca kontrol edilmektedir. Resmi belgelerin yanı sıra hizmet veren masörlerimiz de ( masözlerimiz ) hepsinin resmi diplomaları mevcuttur.

1.İşletmenizin İzmir masaj salonu firmamızda yayınlanması için tüm kurallara yasalara uygun olmak zorundadır

2.İllegal fotograf,Yorum,Yazı kesinlikle sitemizde yayınlanması yasaktır.

3.Masaj salonu firmanızı sitemize eklemeden önce tüm bilgileriniz dogru,eksiksiz,ve salonunuz yasal olmak zorundadır.Aksi takdirde iptal edilir.