Gaziemir Masaj Salonu

GAZİEMİR MASAJ SALONU

Gaziemir Masaj Salonu, Masaj salonu Gaziemir ile masaj keyfi size inanılmaz iyi gelecek. Arapça’ da hafif bastırma anlamında kullanılan ‘massein’ sözcüğü masaj anlamına gelmektedir. Masajın hafif dokunuşlarla büyülü bir tedaviye dönüştürülmesi kolaydır. Çünkü farklı tedavi amaçları ile yüzyıllardır kullanılmaktadır. Sadece Arabistan’ da ve ya Uzak Doğu ülkeleriyle kalmamakla birlikte bütün Dünya’ ya yayılmıştır. Henüz bir dili olmayan ülkeleri ziyaret ettiğinizde bile masaj türleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi bütün insanların DNA’ sında masaj kodunun olması. Bir bebeğin gazı olduğunda bile sırtını sıvazlayarak rahatlatırız. Bunun nedeni bebeğin DNA’dında bunun olmasıdır. Gaziemir Masaj Salonu ile bebekler gibi rahatlayacağınız bir masaj deneyimi sunmaktayız. Masaj hizmetimiz hakkında bilgi almak için Gaziemir Masaj Salon’ u sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

MASAJ SALONU GAZİEMİR

Masaj salonu Gaziemir’ de hizmet vermeye uzun yıllardır devam etmektedir. Masa başında çalışan insanların sırtının ağrıyacağından bahsetmiştik ancak çalışanların yüzde sekseni yanlış oturmaktadır. Yanlış oturanların çoğunun omurga ağrısı olduğu gibi omurgalarında da eğiklik hatta kamburluğu bile çıkmaya başlamıştır. Bunların yanında sırt ağrıları ve bel ağrıları da cabası. Bu ağrılardan ve omurgaların iyileşmesini sağlamak için de düzenli olarak belirli noktalara baskı yapılması gerekmektedir.  Masaj Salonu Gaziemir’ deki uzman masörler ile gerekli doğru noktaları baskı yaparak sizlere sırt ağrılarından ve kamburluktan kurtulmayı sunmaktadır. Masaj Salonu Gaziemir’ i arayarak bilgi alabilirsiniz.

İZMİR MASAJ

İzmir Masaj masajların makine ile değil insanlar tarafından uzun yıllardır yapılmasının bir nedeni mevcuttur. Masaj yapan bir sürü masaj aleti varken insanların hala insanlara masaj yaptırması da bu nedenlerden birisidir. Derimize değen insan ellerinin yaydığı enerji ile derimizin altına enerji gönderimi olduğunda dolayı bize iyi gelmektedir. Bu masaj türüne Reiki denilse bile bütün masaj türlerinde bu enerjiden bahsedebiliriz. Diğer masaj türlerinde de doğru noktalara doğru basınçla masaj yapılmalıdır. Eğer yanlış yerlere basınç yapılırsa farklı ve kötü sonuçlar doğurabilir. Bundan dolayı emin ellerde masaj yaptırmanız gerekmektedir.  İzmir Masaj salonumuzdaki uzman masörler ve masaj türleri hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gaziemir Masaj Salonu

Gaziemir Masaj Salonu