Karaburun Masaj Salonu

Karaburun Masaj Salonu

Karaburun Masaj Salonu, Masaj Salonu Karaburun, İzmir Evde Masaj ile sizlere sağlığınız için vücut düzeninizin daha sağlıklı olması için sizlere hizmet vermektedir. Masajın vücudumuz için önemli olduğunu vurgulamıştık. Rahatlatan Uzak Doğu masajlarından bahsedelim. Çünkü Dünya’ da en çok tercih edilen masaj türlerindendir. Geleneksel Bali Masajı olarak bilinen masaj türü masaj yaptıran kişilerin hislerini etkin hale getirir. Vücudumuzdaki akupuntur bölgelerine sert ve ya hafif basınçlar uygulanır. Bu basınçlar 1 saat boyunca yapılır. Masaj sonu kişi ağrılarından arınmış olur. Thai Masajı olan diğer Uzak Doğu masajıdır. Masajın temeli esnemektir. Vücudumuzun akupuntur bölgelerinin esnetilmesi sonucu tedavi sonuca ulaşır. Kişi sadece bedensel olarak değil ruhsal olarak da rahatlar.

Masaj Salonu Karaburun

Masaj Salonu Karaburun ile sizlere çeşitli masaj çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Diğer bir masaj türü de Hindistan bölgesinden gelmektedir. Adı da Hint Baş Masajı’ dır. Adından da belli olduğu gibi baş ve omuz kısımlarıdır. Masajda vücudun ihtiyaç duyduğu yağlarla hafif masaj yapılır. Lomi Lomi masajı olan diğer masaj türüdür. Lomi Lomi Masajı vücudumuzdaki negatif enerjileri temizlemek amacı ile yapılmaktadır. Bedensel temizlemeyi yapmak amacıdır. Bu masaj ile hem bedensel hem de ruhsal temizlik sağlanır. Karaburun Masaj Salonu ile tüm masaj türlerinden yararlanabilirsiniz. Karaburun Masaj Salonu uzman masörler tarafından yapılmaktadır. Sizler de masaj salonlarımızdan hemen randevu alabilirsiniz.

İzmir Evde Masaj

İzmir Evde Masaj

İzmir Evde Masaj masajın tüm yararları hakkında sizlere bilgi vermektedir. Masaj eski yüzyıllardan beri tedavi amaçlı uygulanan bir eylemdir. O kadar uzun yıllardır vardır ki günümüze kadar ulaşmıştır. Masajın kendine has faydaları bulunmaktadır ve bir çok kişi düzenli olarak masaj yaptırmaktadır. Düzenli olarak masaj yaptıran insanlar hayatlarındaki etkiyi daha çok hissetmektedir. Masajın faydalarından bazıları şu şekildedir;

  • Vücuttaki ağrıları geçirir.
  • Stresin azalmasını sağlar.
  • Ruhsal açıdan sizleri rahatlatır.
  • Depresyondan çıkmanıza yardımcı olur.
  • Kaslarınızı esnetir.
  • Migren ağrılarınızı dindirir.
  • Yağlarınızı eritmeye yardımcı olur.
  • Eklem ağrılarınızı giderir.
  • Fizik tedavi ile felçli hastalara yardımcı olur.

Masaj Salonu Karaburun ile bu faydalı masajlardan yararlanabilirsiniz. Uzmanlar tarafından yapılması gereken bu masajların  İzmir evde masaj tarafından  uzman masörler ( masözler ) tarafından yapılmaktadır.

 

 

Comments are closed.